XRP Coin, SHIB ve Bu 5 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler Var!

XRP Ledger, geliştiricilerin ücret yapısını artırmak için harekete geçti. XRP Coin böylece şeffaflığı artırmayı hedefliyor. Popüler meme coin’i Shiba Inu’nun lideri Shytoshi Kusama, topluluğa seslendi. Bu arda Galaxy Digital Deribit’ten ETH çekerken, Wintermute Binance’a ARB yığıyor. Ve daha fazlası….

XRP Coin, SHIB, ETH ve bu 4 altcoin için sıcak gelişmeler!

Ripple (XRP Coin) bu özellik ile şeffaflığı derinleştiriyor

XRP Ledger (XRPL), geliştiricilerin ücret yapısını artırmak için harekete geçti. Bu doğrultuda, ana gezgini XRPScan aracılığıyla bir taban ücret görüntüleme özelliği ekledi. Böylece, bu yeni bir özelliğiyle şeffaflığını artırma yolunda ilerliyor. XRPScan’in yayınladığı bir gönderiye göre, explorer kullanıcıları artık temel işlem ücretini on-chain görüntüleyebilecek. XRPLF Danışmanı Dr. J. Scott Branson’ın yorumunun ardından XRPScan, bu özelliği ekledi.

Branson, XRP Ledger’ın temel işlem ücretinin, işlemleri işlemek için gereken genel gider miktarına bağlı olarak çok düşük olduğunu vurguladı. Branson’ın XRP Ledger’daki düşük ücret maliyetine ilişkin görüşü, XRP Coin işlemlerini on-chain depolamak için gereken maliyet gereksinimlerini de kapsıyor. XRP Ledger’daki işlem hacminin, birçok kişinin emsallerine kıyasla ağdaki daha düşük işlem maliyetinden yararlandığının kanıtı olduğunu iddia etti. Tasarımına göre XRPL, ödemeler ve sınır ötesi anlaşmalarla sınırlanan büyük ölçekli işlemleri kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Shiba Inu lideri, SHIB holder’ları için 2024 iyi niyet mesajı paylaştı

Popüler köpek temalı kripto para birimi Shiba Inu lideri Shytoshi Kusama, topluluğa seslendi. Böylece Kusama, 2024 yılına olumlu ve moral verici bir mesajıyla başladı. Japonca yazdığı Yeni Yıl iyi niyet mesajında Kusama, Shiba Inu topluluğuna dileklerini iletti. Ayrıca, ülkedeki son olaylar göz önüne alındığında Japon toplumuna iyi niyetlerini sundu. Shiba Inu lideri, şu paylaşımı yaptı:

Yeni Yılınız Kutlu Olsun. Herkesin sağlıklı bir yeni yıl geçirmesini içtenlikle diliyorum. Aynı zamanda, Japonya’da bu yıkıcı depremden etkilenen herkese en derin taziyelerimi sunuyor ve bir an önce iyileşmeleri için içtenlikle dua ediyorum. Bu yeni yıl, zorlukların üstesinden gelinerek umut ve barışla dolu olsun.

Bir balina, Maker (MKR)’yi Coinbase’te karla elden çıkardı

Blockchain analisti ai_9684xtpa’nın yaptığı izlemeye göre, kısa süre önce bir balina Coinbase’e 1607 MKR (yaklaşık 2,76 milyon dolar) transfer etti. Tokenleri elden çıkaran balina 358.000 dolarlık kâr elde etti.

Orbit Chain, çalınan varlıkların dondurulmasını talep etti

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Orbit Chain kısa süre önce hacker’ların kurbanı oldu. Son bir gelişmede Orbit Chain, hırsızlıkla ilgili bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemesinde, ekibin büyük küresel kripto para borsalarından çalınan varlıkları dondurmalarını talep ettiğini belirtti. Konuya gerçek zamanlı olarak yanıt vermek ve fonları takip etmek için Theori de dahil olmak üzere küresel güvenlik uzmanlarıyla birlikte çalışıyorlar. Ayrıca 26 küresel güvenlik şirketiyle daha yakın işbirliğini görüşüyorlar. Buna ek olarak, çalınan varlıkların izini sürmek ve dondurmak için kolluk kuvvetleriyle yakın teması sürdürüyorlar.

Dijital banka Revolut’un ilişkili adresi 25.800 TRB tutuyor

On-chain analisti ai_9684xtpa’nın gözlemine göre, son 40 dakika içinde dijital banka Revolut, Coinbase ile ilişkili bir adresten 212 dolar fiyatla 3.884 TRB (yaklaşık 820.000 dolar değerinde) transfer etti. Bu adres Mart 2023’ten bu yana TRB trade’i yapıyor. Ayrıca, daha önce bir trade platformundan ortalama 22 dolar fiyatla 106.000 token transfer etti. Ağustos’tan Aralık 2023’e kadar ortalama 53 dolar fiyattan 80.000 token sattı. Şu anda 4,94 milyon dolar değişken kâr ile 25.800 TRB tutuyor.

Galaxy Digital, Deribit’ten 3236 ETH çekti

On-chain analitik platformu The Data Nerd, “Galaxy Digital: OTC” olarak etiketlenen bir adresin Deribit’ten 3.236 ETH (yaklaşık 7,44 milyon dolar) çektiğini paylaştı. Ayrıca, aynı adresin OKX’e 40 milyon USDC yatırdığını bildirdi.

Wintermute, Binance’e 3,27 milyon ARB transfer etti

On-chain analitik platformu The Data Nerd’in bildirdiğine göre Wintermute, kısa süre önce, Binance’e toplam 3,27 milyon ARB aktardı. Bu yığın, mevcut fiyatla yaklaşık 5,14 milyon dolara tekabül ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x