Kısmi felç geçirerek hastaneye kaldırılmıştı! Popstar Mehtap’tan haber var

Ebru Gündeş, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Bülent Ersoy’un jüri üyeliğini yaptığı ‘Popstar Alaturka’ yarışmasıyla tanınan ve katıldığı sene şampiyon olan Mehtap Yılmaz, üç gün önce beyine pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirmişti.

“AÇIKLAMA YAPMA İHTİYACI HİSSEDİYORUZ”

Yılmaz’ın resmi Instagram hesabından yayınlanan bir videoda şu ifadelere yer verilmişti:

Dün gece acil olarak hastaneye kaldırılan Mehtap Yılmaz, beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirmiştir. Tüm sevenlerimizden aldığımız mesajlar doğrultusunda açıklama yapma ihtiyacı hissediyoruz. Şu anda doktorlar, durumunun daha iyiye gittiğini ve gerekli tedavinin yapıldığını belirtmişlerdir. Sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme olduğunda sevenlerine bilgilendirme yapılacaktır.

‘GEÇMİŞ OLSUN’ MESAJLARI YAĞDI

45 yaşındaki Yılmaz’ın hesabından paylaşılan bu gönderiye, başka ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden ‘geçmiş olsun’ mesajları yağmıştı.

GÜZEL HABER GELDİ

Hastanede tedavisi devam eden Mehtap Yılmaz’dan güzel haber geldi. Sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yapan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Canlarım benim, sizlerin dualarını kabul etti Allah’ım bana bir mucize yarattı ve hayattayım. Mesajlarınızı tek tek okudum binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Ben de daha iyiyim, ağır bir durum atlattım. Allah’a şükürler olsun artık odama çıktım. Sizleri çok seviyorum, cansınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x