Serdal Adalı Listesi İçin Sürpriz Bir İsim Açıkladı!

Beşiktaş’ta 3 Aralık’ta yapılacak başkanlık seçimi için aday olan Serdal Adalı’nın eski başkan adaylarından Hürser Tekinoktay’a görev vermeyi düşündüğü ileri sürüldü.

“HÜRSER HOCA’NIN BEŞİKTAŞLILIĞI TARTIŞILMAZ”

Duhuliye.com isimli Beşiktaş’a yakınlığıyla bilinen internet sitesindeki haberde, “Adalı’nın yakın çevresine “Hürser Hoca’nın Beşiktaşlılığı tartışılmaz, Nihat Kahveci, Gökhan Zan gibi isimleri Türk futboluna kazandırmış. Altyapı konusunda bilgi birikimi yüksek, Kendisinin özellikle futbol konusundaki bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak isterim” ifadeleri yer aldı.

Haberde, “Adalı’nın Tekinoktay ile ne şekilde birlikte olacağı henüz netlik kazanmadı, kendisine yöneticilik ya da Başkan danışmanlığı görevi teklif edilebileceği konuşuluyor. Adalı ve Tekinoktay’ın Çarşamba’dan önce bir araya geleceği ve konuya netlik kazandırılacağı bildirildi” denildi.

HÜRSER TEKİNOKTAY’DAN EĞİTİM PROJELERİNE DESTEK MESAJI

Konuyla ilgili Beşiktaş Postası’na açıklamalarda bulunan Hürser Tekinoktay ise eğitim projeleri için destek isteyen olursa gönüllü olarak görev alabileceğini söyledi.

Şu an için her iki başkan adayından da teklif gelmediğini söyleyen Tekinoktay şunları kaydetti:

“2019 seçimlerinden önce eğitim projelerimizi açıklamıştık. Bu projeler Beşiktaş için, hatta tüm kulüpler için çok önemli. Bir yol haritası. Orada ciddi projeler var. Bu projelerle ilgili destek isteyen olursa biz kendi ekibimizle o projelerin başlangıcından anahtar teslimine kadar gönüllü olarak hayata geçirebiliriz.

Eğitim projelerimize, özellikle de Şan Ökten ismine çok önem veriyoruz. Şan Ökten ismine sahip çıkacak eğitim projelerimiz var.

2019’da açıkladığımız eğitim manifestomuzda Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün tarihsel misyonu doğrultusunda bir üniversite kuracağımızı söylemiştik. Türkiye’de ilk kez kurulacak Spor Bilimleri Fakültesi ile Üniversiteye paralel olarak altyapı tesisleri içerisine Şan Ökten Spor Lisesi kurularak altyapı ve öz kaynaklarını eğitim ile entegre etme başarısını gösterecek bir kurgu haline getireceğimizi vadetmiştik.

“GÖNÜLLÜ OLARAK BEŞİKTAŞ’IN GELECEĞİNE HİZMET EDERİZ”

Ve o manifestomuzda bunlarla ilgili tüm detayları açıklamıştık.

Sayın başkan adayları bizden destek talep ederlerse gönüllü olarak Beşiktaş’ın geleceğine hizmet ederiz, eğitim projelerimizi de bir buçuk yılda hayata geçecek hale getiririz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir